sispro_home_hww_01
sispro_home_hww_02
sispro_home_hww_03
sispro_home_hww_04
sispro_home_hww_05

ТМ SISPRO - український виробник харчового обладнання з 2002 року

Наша компанія спеціалізується на проектуванні і виготовленні "під ключ" повністю автоматизованих виробничих ліній, починаючи від підбору сировини, розробки рецептури, до пакування готового продукту. Багаторічний досвід в кондитерській галузі, в поєднанні з технічними можливостями нашого підприємства, дозволяють вирішити завдання з урахуванням вимог до продукту і особливостей розміщення обладнання і таке інше.

sispro_home_categories_title

Пакувальне обладнання

Обладнання призначене для індивідуальної та групової упаковки методом «flow-pack» харчових продуктів і товарів народного споживання з можливістю автоматизації процесу.

Приготування глазури та начинки

Комплекс призначений для приготування кондитерської глазурі і жирових начинок шляхом змішування і подрібнення інгредієнтів з можливістю комплектації додатковим обладнанням.

Виробництво цукерок та батончиків

Лінії для формування цукерок і батончиків маленької, середньої і високої продуктивності відповідно до технічного завдання Замовника.

Виробництво вафель

Лінія призначена для виробництва плоских багатошарових вафель з можливістю як індивідуальної, так і групової упаковки методом «flow-pack» в автоматичному режимі.

sispro_home_cta_title

Если у вас возникли вопросы, звоните по телефону +38 (095) 140-36-44. Если менеджер не отвечает, он находится на производстве и не может вам ответить. В таком случае пишите нам на e-mail: info@sispro.com.ua.

sispro_ui_button_download_brief
120 Kb,
sispro.doc
sispro_ui_button_download_catalog 8.77Mb, sispro.pdf
SISPRO каталог оборудования 2020