Пакувальне обладнання

Горизонтальна пакувальна машина QP-X-B

Горизонтальна пакувальна машина QP-X-B використовується для штучної і групової упаковки хлібобулочних виробів (хліб, батон, булочки і т.д.). Машина практична і зручна в експлуатації. Переналаштування на інший розмір продукту займає кілька хвилин. Машина охоплює широкий діапазон розмірів продукту по ширині, довжині і висоті, що дозволяє задовольнити вимоги будь-якого виробника хлібобулочних виробів.

QP-K-B х живильним транспортером барабанного типу

Горизонтальна пакувальна машина дозволяє упаковувати класичну карамель, а також м'яку карамель з начинкою.

Горизонтальна пакувальна машина QP-K-B

Горизонтальна пакувальна машина QP-K-B призначена для швидкісної упаковки штучних виробів (вафель, цукерок, печива і т. і.) методом «flow-paсk». Машина ідеально підійде для компаній, що мають широкий асортимент виробів, так як переналаштування пакувальної машини на інший продукт займає всього кілька хвилин.

Горизонтальна пакувальна машина QP-М-B

Особливість машини - вузол поперечного зварювання і відрізки з супроводом упаковки (long-dwell), який забезпечує тривалий час контакту плівки з зварювальними елементами, що дає можливість використання плівок з бар'єрними властивостями.

Автоматизована пакувальна лінія

Система транспортерів дозволяє транспортувати і пакувати продукт, чутливий до зовнішнього впливу і схильний до злипання на завантажувальний конвеєр пакувальної машини.

Автоматизована пакувальна лінія з системою транспортерів

Лінія призначена для збору цукерок з основного конвеєра замовника, перерозподіл їх потоку і автоматичного пакування в упаковку методом flow-pack.

Горизонтальна пакувальна машина QP-X-B для упаковки продукту в коррекси

Обладнання призначене для пакування в автоматичному режимі.