Обладнання для виробництва вафель

Автоматична лінія для виробництва вафель

Всі елементи, що контактують з продуктом, виконані з нержавіючої сталі і матеріалів, що допускаються в харчовій промисловості. Контроль над роботою всіх складових лінії здійснюється системою керування, виконаної на основі контролера. Конструкція складових лінії забезпечує легкий доступ до вузлів для технічного обслуговування.

Машина для формування вафельних блоків

Машина служить для формування вафельних блоків з вафельних листів, укритих шаром начинки. Нанесення начинки на вафельні листи здійснюється контактним методом. Число шарів начинки і шарів вафлі в блоці може бути відрегульовано, як потрібно і становить 3,5,7 і 9.

Машина для формування вафельних блоків безконтактного типу одноголовочна

Обладнання призначене для нанесення жирових начинок на вафельні листи безконтактним способом.

Машина для порізки вафельних блоків

Різання вафель на необхідні розміри здійснюється за допомогою рамок з фіксованими стрічковими ножами. Ріжучий інструмент-металева стрічка, шириною 3мм і товщиною 0,3 мм.продуктивність різання – до 10 різів в хвилину.

Автоматична лінія для виробництва плоских вафель

Лінія розроблена для випічки, нанесення начинки на вафельні листи, їх охолодження і порізки в автоматичному режимі. Продуктивність лінії обумовлена ​​продуктивністю печі, властивостями і кількістю начинки між вафельними листами.