Історія компанії

ТОВ «СІСПРО» бере свій початок як технічна служба кондитерського підприємства Лісова казка в м. Харків. Поступово ми накопичували досвід проектування і виготовлення обладнання для кондитерської промисловості та виконували все більш складні завдання. Тому у 2002р. ми змогли відокремитися в самостійне підприємство на базі промислово-кондитерської групи Лісова казка. Першою серйозною розробкою молодого підприємства стала горизонтальна пакувальна машина УА-300 в 2004 році, після чого у 2005році  з'явився комплекс для приготування кондитерської глазурі КО-500.

У 2009 році підприємство стає повністю самостійним і починає співпрацю з багатьма кондитерськими виробниками України. З самого початку свого існування підприємство СІСПРО взяло якість за основу своєї філософії. Такий вибір пройшов перевірку - більшість замовників продовжують співрацювати з нами, звертаючись як щодо нових проектів для  різних напрямків кондитерської галузі, так і для сервісного обслуговування.

Сьогодні наше підприємство спеціалізується на проектуванні та виготовленні автоматизованих ліній для кондитерських підприємств під ключ. Ми маємо замкнений цикл виробництва - починаючи від проектування і закінчуючи виготовленням, монтажем і запуском обладнання на підприємстві  замовника.

Наші партнери